OBJEDNÁVKA KNIHY VYDĚLÁVEJ BLOGEM

Konkrétní návod pro všechny blogery a blogerky, jak vydělávat tím, co jste dosud dělali zadarmo

  • 226 nabitých stran

  • 8 rozsáhlých kapitol

  • 9 bonusů zdarma

  • Omezený počet výtisků

Kniha Vydělávej blogem je jedna z těch knih, které nestačí přečíst jenom jednou. Budu se k ní „muset“ opakovaně vracet, abych uvedla do praxe všechny nápady v ní obsažené. Cítila jsem se oslovená každou druhou stránkou. Knížka je jednoduše plná zajímavých nápadů…

Veronika Matysová
Veronika Matysová

Kniha Vydělávej blogem mě velmi nadchla. Představuje i nezasvěcenému čtenáři hned několik způsobů, jak je možné na blogu vydělávat. A zároveň dává velmi přesný návod, jak vše realizovat v praxi. Velmi oceňuji i členskou sekci. Knihu rozhodně doporučuji.

Petra Harazímová
Petra Harazímová

Potřebujete pomoct s objednáním knihy? Nebo chcete knihu doručit mimo ČR?

Napište mi na info@vydelavejblogem.cz.

Nejčastější otázky...

Je cena knihy 439 Kč konečná?


Cena knihy Vydělávej blogem 439 Kč je konečná. Nejsem plátce DPH. Cena poštovného a balného je 58 Kč. Uvedená cena platí pro doručování knihy v rámci České republiky.

Kdy získám přístup do členské sekce ke knize?


Přístup do členské sekce ke knize získáte okamžitě, jakmile obdržím vaší platbu. Přístupové údaje vám hned poté přistanou ve vašem emailu.

Je možné knihu objednat na dobírku?


Na dobírku knihu bohužel není možné objednat. S platbou na dobírku nemám dobré zkušenosti, mnohdy si lidé zásilku nevyzvednou, proto ji neplánuji zavést. Můžete si ale vybrat ze široké možnosti plateb, jako je klasický bankovní převod, online platební karta a online bankovní převod.

Kdy mi přijde kniha?


Knihu vám s mým týmem odešleme okamžitě po přijetí vaší platby. Knihy odesíláme Českou poštou, která vám váš kousek doručí v rozmezí 2-10 pracovních dnů. Kdyby Česká pošta měla zrovna hodně velký frmol a kniha vám do 10 dnů nepřišla, můžete mi vynadat na emailu: info@vydelavejblogem.cz. Já pak vynadám České poště a zjistím, kde se vaše kniha zasekla.

Je možné knihu objednat a doručit na Slovensko?


Určitě, všechno jde. Pokud si přejete knihu doručit na Slovensko, do jiného státu EU nebo za velkou louži, nevyplňujte prosím objednávkový formulář (ten je nastavený jen pro doručování v rámci ČR), ale kontaktujte mě na emailu: info@vydelavejblogem.cz. Vše zařídíme tak, aby vám kniha došla kamkoli.

Je platba online kartou nebo převodem bezpečná?


Platební metody jsou napojeny na platební bránu společnosti GOPAY s.r.o., která poskytuje zabezpečenou technologii přijímání platebních karet a online bankovních převodů.

Čísla platebních karet, kreditních karet a hesla k elektronickému bankovnictví zadáváte pomocí zabezpečeného a důvěryhodného kanálu společnosti GOPAY s.r.o. Nemusíte se tedy vůbec platby online obávat.